سرویس جدید اینترنت TD-LTE ماهان‌نت

سرویس جدید اینترنت پرسرعت TD-LTE ماهان‌نت از امروز برای مشترکان کم مصرف عرضه شد.

باتوجه به درخواست مشترکان ماهان‌نت و درجهت ترفیع نیاز و کسب رضایتمندی تمام مشترکان، ماهان‌نت سرویس جدیدی عرضه کرده است. این سرویس برای آن دسته از کاربرانی مناسب است که از اینترنت برای مصارف خانگی استفاده می‌کنند و مصرف بسیار بالایی ندارند.

سرویس جدید ماهان‌نت با سرعت ۱ تا ۵ مگابیت برثانیه، ترافیک ۵۰ گیگابایت اینترنت پرسرعت و قیمت استثنایی صدهزار تومان عرضه می‌شود.

همچنین در صورت نیاز به سرویس‌های پرسرعت‌تر می توانید از سرعت تا ۲۰ یا تا ۴۰ مگابیت برثانیه استفاده نمایید. سرویس‌های با سرعت بسیار بالای ماهان‌نت مناسب افرادی است که به تماشای آنلاین فیلم و بازی‌های آنلاین علاقه‌مند هستند.

برای ثبت‌نام ابتدا به صفحه مناطق تحت پوشش مراجعه نمایید و منطقه مورد نظر خود را جستجو کنید. در صورت پوشش دهی از آن منطقه، به قسمت ثبت نام جدید مراجعه نمایید و سرویس ۱ تا ۵ مگ را انتخاب کنید. همچنین اگر ترافیک اینترنت شما پیش از موعد به اتمام رسید، می‌توانید با تهیه یکی از ترافیک‌های اضافه، نسبت به ادامه استفاده از سرویس خود اقدام نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص سرویس‌های ماهان‌نت با شماره کشوری ۱۵۱۴ داخلی ۱ تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در واحد فروش اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

لینک‌های مفید: ثبت نام +ADSL2   ، معرفی اینترنت TD-LTE   ، ثبت نام اینترنت TD-LTE   ،تست سرعت   ، پهنای باند اختصاصی