یرای ثبت نام اینترنت پرسرعت ADSL و TD-LTE چه کار کنیم؟ برای تمدید آنلاین سرویس خود، به کجا مراجعه کنیم؟ ماهان‌نت در این مطلب به این سوالات پاسخ داده است.

راهنمای ثبت‌نام و تمدید اینترنت TD-LTE و ADSL

راهنمای ثبت‌نام و تمدید اینترنت TD-LTE و ADSL

ثبت‌نام آنلاین

در صورتی‌که متقاضی اینترنت پرسرعت ADSL و اینترنت بی سیم TD-LTE هستید، روش‌های بسیاری پیش روی شما هست. اما یکی از ساده‌ترین راه‌ها مراجعه به وبسایت ماهان‌نت و خرید آنلاین هست.

چرا؟

همه افراد ترجیح می دهند اگر قرار هست بین تنوعی از محصولات، یکی را انتخاب کنند، آن محصولات را در قیاس با هم قرار دهند و بهترین گزینه را انتخاب کنند. خرید یک سرویس اینترنتی هم به همین صورت هست که برای این‌که بهترین انتخاب را داشته باشید می‌توانید گزینه‌های پیش روی خود را در قیاس باهم بگذارید؛ کاری که با خرید تلفنی قطعاً میسر نمی‌شود.

اگر پیش از ثبت‌نام تمایل به مشاهده لیست سرعت‌، ترافیک و تعرفه‌ها دارید، با ورود به صفحه «تعرفه ADSL2+» به سادگی از همه چیز مطلع خواهید شد. در این صفحه لیستی از تعرفه‌ سرویس‌های غیرحجمی، سرویس اولیه، ترافیک اضافه و پیشنهاد ویژه تمدید به شما نمایش داده خواهد شد. ماهان‌نت سعی داشته تا طرح‌ها و سرویس‌های خود را به بهترین نحو در این صفحه نمایش دهد.

پس از انتخاب سرویس مدنظر خود، در بالاترین قسمت سایت، یک دکمه به نام «ثبت‌نام جدید» وجود دارد که از آن‌جا می‌توانید اطلاعات خود را ثبت کنید و سپس نسبت به خرید سرویسی که قبلاً انتخاب کرده بودید اقدام کنید.

تمدید آنلاین

اگر یکی از کاربران اینترنت پرسرعت هستید، حتماً این اتفاق را تجربه کرده‌اید که سرعت در مواقعی شارژ اینترنت شما تمام می‌شود و برای تماس با شرکت عرضه کننده اینترنت، به تلفن دسترسی ندارید. شما برای شارژ اینترنت هیچ نیازی به تماس تلفنی ندارید.

چرا؟

بعد از ثبت‌نام اینترنت پرسرعت به شما یک نام کاربری و رمزعبور داده می‌شود که می‌توانید با ورود به صفحه «ورود مشترکین»، این نام کاربری و رمزعبور را وارد کنید. سپس اطلاعات سرویس به شما نمایش داده خواهد شد که از آن‌جا می‌توانید مقدار ترافیکی که لازم دارید را تهیه کنید. همچنین جشنواره‌ها و تخفیف‌هایی که در بازه‌های زمانی مشخص تعریف می‌شوند به شما نمایش داده خواهد شد. درنتیجه می‌توانید هر زمان که لازم دارید سرویس خود را تمدید کنید.

دکمه «ورود مشترکان» همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، بالای منوی سایت قرار گرفته است و با انتخاب آن و ورود نام کاربری و رمزعبور خود می‌توانید به اطلاعات موردنیاز دست پیدا کنید.

نکته:

در صورتی‌که نام کاربری و رمزعبور خود را فراموش کرده‌اید، با شماره 1514 داخلی 2 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ماهان‌نت در واحد پشتیبانی به شما کمک کنند.

ماهان‌نت امیدوار است با انتشار این مطالب بتواند رضایت‌مندی کاربران عزیز را جلب کند.