حتماً با اینترنت TD-LTE و مزایای آن تاکنون آشنایی پیدا کرده‌اید. اما اگر این اولین باری است که درباره این فناوری مطالعه می کنید به لینک زیر مراجعه کنید و مطالبی که درباره این سرویس در سایت ماهان‌نت نوشته شده است را مطالعه کنید.

 

* درباره فناوری اینترنت TD-LTE

 

در مطلب قبلی درمورد مناطق تحت پوشش TD-LTE ماهان نت به صورت جامع پرداختیم. برای این‌که مطمئن شوید منطقه مورد نظر شما تحت پوشش اینترنت بی‌سیم ماهان‌نت هست، لطفا به صفحه «مناطق تحت پوشش TD-LTE» مراجعه کنید.

 

تعرفه‌های اینترنت پرسرعت TD-LTE

تعرفه‌های اینترنت پرسرعت TD-LTE

به صورت کلی باید گفت تعرفه اینترنت بی‌سیم نسبت به ADSL و اینترنت موبایل، از قیمت پایین تری برخوردار است. اما ماهان‌نت برای اشتراک‌های شش ماهه و یکساله، تخفیف‌هایی قائل شده است که استفاده از آن‌ها برای مشترکین عزیز به صرفه تر است. برای این‌که متوجه این موضوع بشوید کافی ست قیمت هر گیگ را در اشتراک یک ماهه نسبت به یک ساله مقایسه بفرمایید. برای تهیه اینترنت و دستیابی به بهترین قیمت، چند قدم را با هم پیش برویم:

قدم اول

تعرفه اینترنت TD-LTE ماهان‌نت باتوجه به سرعت‌ سرویس، متفاوت است. سرعت سرویس ها ۱ تا ۵ مگابیت، ۲ تا ۲۰ مگابیت و ۲ تا ۴۰ مگابیت برثانیه است. شما باید باتوجه به نیازی که از اینترنت دارید، سرعت مناسب را انتخاب کنید.

قدم دوم

پس از انتخاب سرعت، دومین نکته‌ای که باید درنظر داشته باشید، مدت زمانی هست که می‌خواهید اشتراک تهیه کنید. برای مثال ترجیح می‌دهید سالانه اینترنت خود را تمدید کنید یا ماهانه؟ همانطور که در بالا اشاره شد، هرچه مدت زمان اشتراک‌ها بالا می‌رود، از قیمت آن کاسته می‌شود. درنتیجه درهنگام انتخابتان به این نکته دقت بفرمایید.

قدم سوم

یکی از مهم‌ترین که مواردی که باید درنظر داشته باشید، میزان مصرف شما از اینترنت است. آیا با استفاده از اینترنت فقط می‌خواهید شبکه‌های پیام رسان مثل تلگرام را چک کنید؟ آیا به دیدن فیلم و تصویر در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرم علاقه‌مندید؟ آیا می‌خواهید فیلم دانلود کنید یا به صورت آنلاین تماشا کنید؟ و یا ممکن است شما یک گیمر حرفه‌ای باشید. باتوجه به مقدار مصرفتان، یکی از بسته های ترافیک را انتخاب کنید. اما اگر درحال انجام کاری بودید و مقدار ترافیک شما تمام شد، اصلا جای نگرانی نیست. زیرا با ورود به صفحه my.mahannet.ir در عرض چند دقیقه می‌توانید اینترنت‌تان را تمدید کنید و ترافیک اضافه تهیه کنید.

 

از سوالاتی که بسیاری از کاربران با آن مواجه می‌شوند این است که من از اینترنت استفاده کمی داشتم، چرا ترافیک من تمام شد؟

سرویس TD-LTE به دلیل سرعت بسیار بالایی که دارد، از سرعت دانلود بالایی نیز برخوردار است. درنتیجه شما در مدت زمان کوتاهی، چند برابر زمانی که مثلاً از اینترنت ADSL استفاده میکنید، دانلود خواهید داشت. اما اگر بازهم نیاز به توضیح داشتید با کارشناسان ماهان نت به شماره ۱۵۱۴ تماس بگیرید تا شمارا راهنمایی کنند.

 

در مطالب بعدی درخصوص سوالاتی که عموماً مشترکین TD-LTE ماهان‌نت با آن مواجه می‌شوند صحبت می‌کنیم.

 

امیدواریم با نوشتن این مطالب بتوانیم رضایتمندی شما عزیزان را جلب کنیم.