هدیه اینترنت TD-LTE ویژه نمایشگاه کتاب
ماهان‌نت با شرکت در نمایشگاه کتاب تهران، تخفیف های ویژه‌ای برای همراهان خود درنظر گرفته است.

یکی از این تخفیف ها شامل استفاده از خدمات موسسه آموزش عالی ماهان و تخفیف دیگر، شامل بسته های TD-LTE ماهان نت است.

تخفیف ویژه موسسه ماهان

مشترکان ماهان‌نت می‌توانند از تاریخ ۱۵ اردیبهشت تا ۲۲ اردیبهشت ماه، از تخفیف ویژه موسسه آموزش عالی ماهان برای ماهان‌نت استفاده کنند.

براساس توافقات صورت گرفته با موسسه آموزش عالی ماهان، مشترکان ماهان‌نت در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تهران می‌توانند با ارائه نام کاربری خود، از ۲۵ درصد تخفیف ویژه ماهان برخوردار شوند.
شما از امروز می‌توانید در سراسر کشور محصولات و دوره‌های آموزشی این موسسه را با تخفیف ویژه ماهان‌نت تهیه کنند. خدمات موسسه ماهان نیز شامل کتاب‌ها، بسته‌ها و دوره‌های آموزشی است که مشترکان ماهان‌نت می‌توانند از این بسته‌ها با تخفیف ۲۵درصدی بهره‌مند شوند.

برای دریافت تخفیف می‌توانید با مراجعه به غرفه ماهان در نمایشگاه کتاب تهران، به‌صورت حضوری نسبت به دریافت کتاب‌ها، بسته‌ها و دوره‌های آموزشی اقدام نمایید و در غیر اینصورت با مراجعه به وبسایت این موسسه یا تماس با شماره تلفن‌ها، اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

تخفیف ویژه اینترنت TD-LTE ماهان نت

ماهان‌نت همچنین در روزهای برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، تخفیف ویژه‌ای برای همراهان خود در نظر گرفته است که طی آن متقاضیان می‌توانند از ۱،۰۰۰،۰۰۰ ریال تخفیف خرید بسته اینترنت TD-LTE بهره‌مند شوند. برای دریافت تخفیف بسته اینترنت پرسرعت TD-LTE فرم زیر را تکمیل نمایید و یا با شماره تلفن‌ ۱۵۱۴ (داخلی ۱) تماس حاصل فرمایید.

نکته:

پیش از تکمیل فرم، با مراجعه به این لینک نسبت به پوشش دهی اینترنت TD-LTE ماهان نت در منطقه مورد نظر خود، اطمینان حاصل نمایید.