تخفیف هیجان انگیز اینترنت پرسرعت +۲ADSL  به مناسبت نیمه شعبان

ماهان‌نت به مناسبت عید نیمه شعبان، تخفیف‌های ویژه‌ای برای سرویس اینترنت پرسرعت ADSL2+ درنظر گرفته است.

پیشنهاد عیدانه ماهان‌نت از تاریخ ۱۲ اردیبهشت تا ۱۵ اردیبهشت ۹۷ در اختیار متقاضیان اینترنت پرسرعت در سراسر کشور قرار خواهد گرفت. این پیشنهاد فرصت مناسبی برای افرادی است که می‌خواهند از سرویس‌هایی با سرعت بالا و قیمت مناسب بهره‌مند شوند.

متقاضیان می‌توانند تا تاریخ ۱۲ اردیبهشت یکی از بسته‌های اینترنت پرسرعت ADSL2+ ماهان‌نت را با شرایط و تخفیف‌های ویژه زیر تهیه کنند:

پیشنهاد اول

پیشنهاد اول ماهان‌نت برای سرویس‌های تا ۸ مگابیت برثانیه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. طی این پیشنهاد مشتریان عزیز با تهیه اشتراک دوازده ماهه با ۲۱۶۰ گیگابایت ترافیک، با همان قیمت قبلی، از ۹۰ روز اینترنت رایگان نیز بهره‌مند خواهند شد.

پیشنهاد دوم

پیشنهاد دوم برای سرویس‌های تا ۸ مگابیت بر ثانیه است که طی آن، با تهیه اشتراک ۶ ماهه و ۱۰۸۰گیگابایت ترافیک، ۶۰ روز استثنایی اینترنت رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

 پیشنهاد سوم

پیشنهاد سوم ماهان‌نت نیز برای سرویس‌های تا ۸ مگابیت بر ثانیه است که طی آن، مشتریان عزیز با تهیه اشتراک ۳ ماهه و ۵۴۰ گیگابایت ترافیک، با همان قیمت قبلی از ۳۰ روز اینترنت رایگان بهره مند می‌شوند.

پیشنهاد چهارم

پیشنهاد چهارم برای سرویس‌های تا ۲ مگابیت بر ثانیه است. مشتریان با تهیه اشتراک شش ماهه همراه با ۴۲۰ گیگابایت اینترنت، با همان قیمت قبلی، به ۶۰ روز اینترنت رایگان نیز دسترسی خواهند داشت.

پیشنهاد پنجم

پیشنهاد پنجم نیز برای سرویس‌های تا ۲ مگابیت بر ثانیه است که طی آن، با تهیه اشتراک ۳ ماهه و ۲۱۰ گیگابایت ترافیک، ۳۰ روز استثنایی اینترنت رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

پیشنهاد ششم

پیشنهاد ششم که آخرین پیشنهاد عیدانه ماهان‌است، برای سرویس‌های تا ۲مگابیت برثانیه در نظر گرفته شده که با ۱۲ ماه اشتراک و ۸۴۰ گیگابایت ترافیک، ۹۰ روز هم اینترنت رایگان به مشتریان عیدی داده خواهد شد.

نکته

به قیمت این سرویس‌ها مالیات بر ارزش افزوده اضافه خواهد شد.

لینک ثبت‌نام آنلاین در سایت ماهان‌نت، در انتهای همین مطلب قرار داده شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر دراین زمینه می‌توانید با شماره سراسری ۱۵۱۴ تماس حاصل فرمایید.