samprintکاربران زیادی در دنیا وجود دارند که از گوشی‌های تلفن همراه سری گلکسی ساخت شرکت کره‌ای سامسونگ استفاده می‌کنند. سامسونگ اخیراً اعلام کرده است که برای راحتی کاربران گوشی های گلکسی خود ابزاری طراحی کرده، که کاربران با استفاده از آن به راحتی می‌توانند محتوای مورد نظر خود را چاپ کنند.

اگر شما نیز از جمله کاربران گوشی‌های تلفن همراه و یا تبلت‌های اندرویدی سامسونگ هستید، حتماً برایتان جالب است بدانید که در حال حاضر سامسونگ مشغول کار برای طراحی و ساخت ابزاری است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌راحتی محتواهای قابل چاپ تلفن همراه خود از قبیل عکس‌ها، اسناد و یا سایر محتواهای قابل چاپ را با استفاده از چاپگر چاپ کنند. شرکت سامسونگ اخیراً اعلام کرده است که اپلیکیشن مخصوص چاپ دستگاه‌های اندرویدی که قرار است بر روی گوشی‌های تلفن همراه تولید این شرکت قرار گیرد از کتابخانه Mopria Print پشتیبانی می‌کنند و به کاربران اجازه می‌دهد تا دستگاه های اندرویدی خود را به ۸۸ میلیون پرینتر بدون نیاز به نصب درایور و یا اپلیکیشن خاصی متصل کنند. در واقع با این روش کاربران دیگر لازم نیست که نگران نوع و یا برند چاپگری که از آن برای چاپ محتوای گوشی تلفن همراه خود استفاده می‌کنند باشند و مدام به دنبال اپلیکیشن خاص قابل نصب بر روی سیستم عامل اندروید که از چاپگر آن ها پشتیبانی کند.

با استفاده از سرویس چاپ سامسونگ امکان انتخاب قابلیت های چاپ و تنظیمات آن مثل رنگ، تعداد کپی، جهت چاپ بر روی کاغذ، انتخاب صفحه و غیره در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. به گفته شرکت سامسونگ در حال حاضر این سرویس برای گوشی های S4، S5، S6 و S7 در به روز رسانی اپلیکیشن مربوط به سرویس چاپ که در حال حاضر روی این گوشی‌ها قرار دارد، در اختیار کاربران قرار گرفته است. اما دارندگان سایر دستگاه‌های اندرویدی شرکت سامسونگ که سیستم عامل گوشی آن‌ها اندروید ۴/۴ یا بالاتر است می توانند پلاگین مربوط به سرویس چاپ را مستقیماً از گوگل درایو دانلود کرده و از آن استفاده کنند.