نکاتی درباره اینترنت پرسرعت TD-LTE

اگر هنوز نسبت به تهیه اینترنت پرسرعت TD-LTE تردید دارید، با این مطلب همراه باشید.

این روزها بسیاری از افراد با سوالات متعددی درباره اینترنت TD-LTE مواجه شده‌اند. با کاهش سرعت و کیفیت اینترنت پرسرعت ADSL، افراد زیادی در انتخاب بین اینترنت ۴G و TD-LTE مردد شده‌اند. ماهان‌نت در مطالب متعددی به بررسی جزئیات اینترنت TD-LTE پرداخته است، اما ممکن است هنوز هم افرادی باشند که با این سرویس آشنایی ندارند.

تلفن همراه و اینترنت TD-LTE

بسیاری از افراد هنگام تهیه اینترنت TD-LTE این سوال را می‌پرسند که آیا می‌توانند سیم کارت TD-LTE را موبایل‌های خود به کار ببرند؟

پاسخ این سوال خیر است. اگر چه ممکن  است موبایل‌هایی باشند که از فرکانس TD-LTE پشتیبانی کنند اما این سیم کارت فقط برای عرضه اینترنت هست و سرویس مکالمه ندارد.

اینترنت TD-LTE و اینترنت ۴G

بسیاری از افراد نیز با این سوال مواجه هستند که آیا می‌توانند ترافیک اینترنت TD-LTE را به ۴G انتقال دهند؟

پاسخ این سوال نیز منفی است. اینترنت TD-LTE و ۴G، هر دو فناوری‌های LTE هستند اما سیم کارت، مودم و سایر موارد مرتبط با آن‌ها با هم تفاوت دارد.

سرعت TD-LTE، سرعت ۴G یا سرعت ADSL

بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد اگر در یک منطقه هر دو سرویس TD-LTE و ۴G پوشش‌دهی داشته باشند، TD-LTE از سرعت بیشتری برخوردار است. همچنین درمقایسه با ADSL، اینترنت TD-LTE از ۴ برابر سرعت بالاتری برخوردار است. درنتیجه اگر درتهیه TD-LTE نسبت به بالا بودن سرعت تردید داشتید، فقط منطقه خود را در مناطق تحت پوشش TD-LTE بررسی کنید. اگر تحت پوشش هستید، دیگر نیازی به نگرانی نیست.

همچنین گفتنی است کارشناسان ماهان‌نت پیش از تحویل سرویس، حداکثر سرعت را به کاربر نشان می‌دهند و با تضمین سرعت ۲ تا ۴۰ مگابیت، سرویس را تحویل می‌دهند.

اگر عاشق بازی های آنلاین هستید اینترنت گیمینگ ماهان را به عنوان بهترین تجربه از بازی داشته باشید

مودم‌ TD-LTE

مودم TD-LTE ماهان‌نت فقط سرویس‌دهی اینترنت TD-LTE است و نمی‌توانید از آن به  عنوان مودم ADSL یا غیره استفاده کنید.

در صورت مواجه شدن با سوالات دیگر، با شماره ۱۵۱۴، واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ماهان نت اطلاعات خود را بی‌دریغ در اختیار شما قرار دهند.