ایلام به شهرهای تحت پوشش خدمات ماهان‌نت پیوست

در پی توسعه و گسترش شبکه TD-LTE ماهان‌نت، این بار شهر ایلام تحت پوشش این خدمات درآمد. زین پس متقاضیان اینترنت پرسرعت TD-LTE در شهر ایلام، می‌توانند به صفحه «ماهان‌نتِ من» مراجعه کنند و آن‌جا بعد از ثبت اطلاعات اولیه، بسته‌های جدید، سرعت و مقدار ترافیک را مشاهده و انتخاب کنند. بعد از انتخاب بسته دلخواه، با استفاده از درگاه‌های امن پرداخت الکترونیکی، بسته موردنظر تهیه می‌شود. همچنین متقاضیان گرامی اینترنت پرسرعت در شهر ایلام می‌توانند با شماره تلفن سراسری ۱۵۱۴ تماس بگیرند و مراحل ثبت‌نام خود را با همکاری کارشناسان ماهان‌نت تکمیل کنند.

 

اما راه‌های دیگری نیز درنظر گرفته شده است تا به سهولت در دسترسی به اینترنت پرسرعت کمک کند.

یکی از دیگر راه‌ها برای ثبت‌نام استفاده از اپلیکیشن ماهان‌نت است. (لینک دانلود برای موبایل‌های اندروید و iOS در ادامه مطلب قرار داده شده است). همچنین با تکمیل فرم ثبت‌‌نام TD-LTE، کارشناسان فروش در ساعات اداری برای ادامه مراحل ثبت نام با شما تماس می‌گیرند.

خدمات اینترنت TD-LTE ماهان‌نت، یکی از جدیدترین خدمات اینترنت است که با استفاده از آن، بدون نیاز به خط تلفن ثابت به اینترنت متصل خواهید شد و امکان اتصال همزمان چندین کاربر مهیا شده است.

از دیگر ویژگی‌های اینترنت پرسرعت TD-LTE، می‌توان به امکان جابه‌جایی آسان آن اشاره کرد؛ به این صورت که اگر در منزل باشید، در سفر باشید، بخواهید از اینترنت منزل در محل کار خود استفاده کنید، تنها لازم است مودم را همراه خود ببرید. فقط ابتدا از این‌که منطقه شما تحت پوشش TD-LTE ماهان‌نت باشد مطمئن شوید.

این سرویس ماهان‌نت با سرعت ۲ تا ۴۰ مگابیت برثانیه، پرسرعت ترین‌ اینترنت در ایران است که شما با توجه به نیاز و مقدار مصرف خود می‌توانید بسته‌ دلخواه خود را تهیه بفرمایید. بسته‌های اینترنت TD-LTE ماهان‌نت نیز برای تنوعی از نیازها طراحی شده‌اند تا رضایت مشترکان عزیز را مرتفع کنند.

ماهان‌نت برای این سرویس خود پشتیبانی ۲۴ ساعته ارائه می‌دهد. درنتیجه در هر ساعتی در طول هفته بخواهید می‌توانید مشکلات و سوالات فنی خود را با واحد پشتیبانی مطرح کنید تا همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار بدهند. به این منظور با شماره ۱۵۱۴ (پشتیبانی فنی – داخلی ۲) تماس حاصل فرمایید.

 

دانلود نسخه اندروید
دانلود نسخه iOS