پلیکیشن خانواده خود را از موقعیت مکانی‌تان باخبر کنید
اپلیکیشن Trusted Contacts: خانواده خود را از موقعیت مکانی‌تان باخبر کنید

گوگل تصمیم گرفته تا سلامت کاربر را به افراد خانواده او اطلاع دهد. با استفاده از این اپلیکیشن یک راه ارتباطی بین کاربر و مخاطبان مورد علاقه او ایجاد می‌شود، به‌این صورت که کاربر می‌تواند موقعیت مکانی خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارد. با استفاده از این برنامه…

     • می‌توانید دوستان صمیمی و خانواده خود را به لیست «مخاطبین مورد اعتماد» اضافه کنید.
     • می‌توانید به مخاطبین مورد اعتماد خود امکان درخواست موقعیت مکانی‌تان را بدهید. اگر همه چیز روبه‌راه باشد، می‌توانید درخواست را رد کنید. اما اگر امکان پاسخ‌دهی نداشتید، بعد از گذر یک بازه زمانی معین، آخرین موقعیت مکانی شناسایی شده شما به‌صورت خودکار برای او ارسال خواهد شد (شایان ذکر است که این برنامه در حالت افلاین و خاموش شدن موبایل همچنان کار می‌کند).
    • اگر احساس ناامنی و یا مشکل داشتید، می‌توانید موقعیت مکانی خود را به‌سرعت با دیگران به اشتراک بگذارید.

     اپلیکیشن Trusted Contacts: خانواده خود را از موقعیت مکانی‌تان باخبر کنید

     اپلیکیشن Trusted Contacts: خانواده خود را از موقعیت مکانی‌تان باخبر کنید

     • مخاطبین مورد اعتماد شما می توانند باتوجه به وضعیتی (status) که شما نوشتید، نسبت به وضعیت شما اگاهی پیدا کنند.
     • امکان یکپارچه سازی با اپلیکیشن گوگل مپ دارد درنتیجه به راحتی می‌توانید موقعیت مکانی خود را برای همیشه با مخاطبین منتخب خود به اشتراک بگذارید و آن‌ها را نیز از طریق گوگل مپ پیدا کنید..

شما چه آفلاین باشید و چه آنلاین، چه در موقعیت اورژانسی قرار گرفته باشید چه در شرایط عادی، با استفاده از این برنامه می‌توانید در هر شرایطی به افرادی که به آن‌ها بیشترین اهمیت را می‌دهید دسترسی پیدا کنید.

برنامه Trusted Contacts برای موبایل‌های اندروید و iOS طراحی شده است و می‌توانید نسخه به روز آن را از لینک زیر دانلود کنید.

پلی استور

اپ استور