بازی پابچی چیست و آیا فیلتر شکن برای پابجی لازم است؟ با شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی ماهان نت همراه شوید  تا با بازی مهیج و متفاوت و فیلتر شکن پابجی آشنا شوید.

یکی از قشنگ‌ترین بازی‌های سبک نبرد رویال موجود در فروشگاه گوگل پلی پابچی موبایل نام دارد که توسط میلیون‌ها نفر بازی می‌شود. کسانی که بازیکن قدیمی پابجی هستند حتما می‌دانند که اقلام بازی با توجه به منطقه متفاوت است یا گاهی پیش می‌آید که بازی در بعضی مناطق متوقف می‌شود و قابل دسترس نیست. شما با استفاده از تغییر مکان می‌توانید موارد رایگان را دریافت کنیدو محدودیت‌های موجود را دور بزنید. به همین دلیل در ادامه مبحث ” بهترین فیلتر شکن برای پابجی” پس از آن که بازی را برای کسانی که با آن آشنا نیستند معرفی کردیم، انواع فیلتر شکن پابچی را برایتان شرح خواهیم داد و به منظور راحتی کاربران ماهان نتی لینک نصب بهترین فیلتر شکن پابجی موبایل در ایران را در آخر اعلام خواهیم کرد.

اینترنت Gaming بهترین وی پی ان برای کاهش پینگ پابجی موبایل

بدون تردید هر گیمری می‌داند که بازی فیلتر شکن پابجی موبایل در ایران فیلتر شده است این یعنی شما نمی‌توانید به صورت مستقیم با اتصال به اینترنت بازی کنید. اما نگران نباشین بهترين vpnها برای اتصال از سرورهای مجازی وجود دارد تا بتوانیم بدون محدودیت بازی کنیم. یک فیلترشکن خوب برای پابجی موبایل چه ویژگی های باید داشته باشد؟ بهترین فیلترشکن برای بازي پابجي موبایل کدام ها هستند ؟برای اطلاع از بهترین فیلتر شکن برای پابجی لازم است اول از همه بدانیم vpn یا فیلتر شکن پابجی یا هر بازی و برنامه محدود شده دیگر چیست، معایب و مزایای استفاده از vpn برای پابچی چیست و… و پس از آن برسیم به مبحث بهترین فیلترشکن پابچی موبایل در ایران. در ادامه این مبحث خواهیم خواند؛

 • فیلترشکن یا وي پي ان (vpn ) چیست و چه کاربردی دارد؟
 • بهترین فیلترشکن برای پابجی موبایل کدام است؟
 • معایب و مزایای استفاده از بهترين vpn(وي پي ان) چیست؟
 • معرفی بهترین فیلترشکن ها برای پابجی موبایل

فیلتر شکن پابجی؛ فیلترشکن یا وي پي ان چیست و چه کاربردی دارد؟

Vpnکه مخفف عبارت لاتین virtual private network  است اپلیکیشن و نرم افزاری‌ است که تحریم‌های فضای مجازی را دور زده و می‌تواند هر پیجی را باز کند. اما اگر بخواهیم یه تعریف جامع و همه فهم از وي پي ان ارائه دهیم باید بگوییم که vpn یک شبکه مجازی و خصوصی است که بر بستر tunneling کار می‌کند. این به آن معنا است که انواع فیلتر شکن با برقراری تونلی امن بین مبدا اتصال که شما باشید و مقصد که می‌تواند هرکجای جهان اینترنت باشد، ایجاد ارتباط می‌کند. اینترنت گیمینگ ماهان نت برای گیمرهایی که به سرعت بالا و بدون پینگ اینترنت خود اهمیت می‌دهند بهترین است. اگر هم نمی‌دانید پینگ تایم چیست پس این مقاله مال شماست!

اینترنت ADSL

اما تنها کاربرد یک فیلتر شکن در رفع محدودیت‌ها یا دور زدن تحریم‌ها نیست، فیلترشکن پابجی کاربردهای دیگری هم دارد.اما اگر به طور جزئی هم بخواهیم به توضیح دیگر کاربردهای انواع فیلترشکن ها بپردازیم، زمان بسیاری طول خواهد کشید. در عوض از این فرصت برای معرفی بهترین فیلتر شکن برای پابجی موبایل استفاده می‌کنیم.

بهترین فیلتر شکن پابجی کدام است؟

اگر در گوگل عبارت فیلترشکن برای پابجی یا بهترین فیلتر شکن برای پابجی را سرچ کنیم، موارد زیادی را پیدا خواهیم کرد اما باید بررسی کرد که قابلیت‌ها و امکانات لازم را دارند یانه، چرا که ابزارهای تغییر آی پی یا ئی پی ان‌ها در هر دستگاه و موبایلی سازگاری متفاوتی تر خود نشان می‌دهند. پس لازم است بدانیم کدام فیلتر شکن پابجی برای گوشی ما مناسب است و این عمل تنها با امتحان کردن آنها قابل فهم است. اما با تمام این وجود در این مقاله که ” هدف آن دانستن معایب و مزایای فیلترشکن برای پابجی است، موارد مرتبط با انواع بهترين vpnها را بررسی کرده و در نهایت لینک دانلود دوتا از آنها را قرار داده‌ایم.

فیلتر شکن خوب برای پابجی

معایب و مزایای استفاده از بهترين vpn(وي پي ان) چیست؟

بدیهی است که هر نرم افزاری که طراحی و تولید می‌شود محاسن و معایبی داشته باشد. فیلترشکن‌ها نیز از این قائده مستثنا نیستند. انواع فیلتر شکن پابجی موبایل می‌تواند یک شبکه امن، سرعت اتصال بالا و…. داشته باشد و در بعضی موارد به طور غیر مستقیم در میزان درآمد زایی هم می‌تواند سهم داشته و باعث دور زدن تحریم‌ها و محدودیت‌های مجازی شود که غالبا به همین دلیلی آخر بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در کنار مزایایی که در بالا از یک فیلتر شکن خوب برای پابجی نام بردیم این اپلیکیشن معایبی هم دارد که بزرگترین آن مصرف بسیار زیاد اینترنت است! فشار آوردن به پردازنده اصلی و مرکزی و به تاراج رفتن اطلاعات شخصی در صورت ناامن بودن نرم افزار توسط شرکت طراحی و تولید vpn، از دیگر معایب استفاده از انواع فیلترشکن‌ها است اما بدون فيلترشکن که نمی‌توان بازي پابجي را انجام داد و از آن لذت برد، پس چه باید کرد؟

در این میان انواع فیلترشكن قوي و امن وجود دارد که هرکس می‌تواند از آن‌ها استفاده کند در ادامه مبحث “بهترین فیلتر شکن برای پابجی ” تصمیم داریم قویترین فیلتر شکن فعال 2020 برای پابجی را برایتان معرفی کنیم.

بهترین فیلترشکن پابجی چه خصوصیاتی دارد؟

در بازی و گیمینگ از فیلترشكن قوي استفاده می‌شود که باعث کاهش پينگ پابجي و افزایش سرعت اجرا شود، همچنین، بهترين vpn برای بازي پابجي رایگان در کنار کاهش پینگ و افزایش سرعت بازی امن نیز باید باشد.

با دانستن مواردی که در این مقاله به آنها اشاره شد بیایید باهم به بررسی چند نمونه از بهترین و معروف ترین فیلترشكن قوي برای پابجی بپردازیم.

معرفی بهترین فیلترشکن پابجی موبایل

در حال حاضر انواع فیلترشکن پابجی کره، فیلترشکن پابجی هندی و…  وجود دارد اما بعد از دانستن مزایا و معلیب vpnها بهتر می‌توانیم آنها را بررسی فنی کنیم. ادامه به سراغ چند مورد از انواع بهترين vpn برای پابجی آندروید می‌رویم  تا در نهایت بتوانیم با دانلود بهترین فیلتر شکن برای پابجی با خیال راحت از بازی خود لذت ببریم.

1.     فیلترشكن قوي HTTP Custom – AIO Tunnel VPN

بعد از کانفینگ‌های معروف به کانفینگ کاستوم می‌توانید از این فیلتر شکن مخصوص پابجی استفاده کنید. با دانلود Vpn برای پابجی از یک تجربه پرسرعت و بدون محدودیت لذت ببرید. یکی از ویژگی‌های فیلترشكن قوي HTTP Custom – AIO Tunnel VPN کاهش پينگ پابجي است که همین موضوع سبب شده تا در دنیای گیمینگ‌ها عنوان بهترين vpn برای پابجی آندروید را به آن بدهند. دانلود بیش از 5میلیون بار این نرم افزار در گوگل پلی دلیل دیگری بر صحت این اطلاق نام است.

فیلتر شکن قوی برای بازی pubg pc

2.     Windsrib VPN فیلتر شكن قوي

نمونه‌ای دیگر از بهترین فیلتر شکن برای پابجی لایت اندروید windsrib vpn است. یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های آن استفاده از 10گیگ اینترنت ماهانه رایگان بعد از ثبت نام در وب‌سایت این فیلترشکن است. مورد بعدی از محاسن بهترین فیلترشکن برای پینگ بازي پابجي وجود سرور در بیش از 25 کشور و 100ها منطقه در دنیا است که یبب شده تا بالای 10 میلیون نفر آن را از گوگل پلی دانلود کنند.

در خصوص امنیت این فیلتر شکن خوب برای پابجی باید بدانیم که سیاست‌های سختگیرانه ورود به حریم خصوصی باعث می‌شود تا در بین کاربران اعتماد زیادی ساخته شود و در نهایت موجب محبوبیت آن شده و سبب شود تا به عنوان فیلتر شكن قوي برای بازی pubg pc شناخته شود.

3.     فیلتر شکن خوب برای پابجی Express VPN

Express VPN یکی از انواع قوی ترین فیلتر شکن برای پابجی به حساب می‌آید. این اپلیکیشن برای همه سیستم عامل‌ها قابل پشتیبانی است. از جمله ویژگی‌های این فیلتر شکن پابجی  به سرعت و امنیت بالا در آن اشاره کرد. امنیت بالا در بهترین فیلتر شکن پابجی موبایل در ایران به خاطر این است که ssl با رمزگذاری 256 بیت دارد که سبب می‌شود تا یک بستر امن واقعی با سرعت بالا ایجاد شود.

اینترنت LTE

نکته دیگر در استفاده از فیلتر شکن پابجی با نام express مربوط می‌شود به سرورهای آن، این فلتر شكن قوي در 94 کشور و بالای 153 منطقه دارای سرور است که پوشش دهی بالا در کنار امنیت و سرعت را ارائه می‌دهد. دانلود بالای 50 میلیون نفر در وبسایت گوگل پلی و داشتن رتبه 4.3 از 5 دلیل دیگری بر بهترين vpn بودن آن است. در این وب‌سایت معتبر کارای بهترین وي پي ان برای کاهش پينگ پابجي موبایل در بستری امن با نام express، حدود 97 درصد ثبت شده است.

بهترین وی پی ان برای کاهش پینگ پابجی موبایل

4.   فیلتر شکن biubiu vpn

در مجموعه بهترین فیلتر شکن برای پابجی لایت اندروید  vpnدیگری ساخت شرکت  soon bodywerkz که حداقل در 15 کشور دارای سرور است وجود دارد که از نظر امنیت  رتبه بالایی را به خود اختصاص داده است. رمزگذاری تمام کانکشن‌های این فیلتر شکن برای پابجی شیائومی یا سامسونگ، آن را به یک نرم افزار غیر قابل نفوز تبدیل کرده است. سرعت بالا و کاهش پینگ سبب شده تا دانلود آن در گوگل پلی بسیار بالا باشد.

از دیگر ویژگی‌های فیلتر شکن برای پابجی سامسونگ یا شیائومی به رابط کاربری ساده و قابلیت ‌های بالای آن سبب بالا رفتن رضایت کاربران در این پلتفرم‌های مختلف این vpn  شده است.

5.     فیلتر شکن پابجی پاندا پرو

یکی دیگر از انواع بهترين vpn برای پابجی آندروید می‌توان به panda vpn pro اشاره کرد. پاندا یکی از جدیدترین و بهترین سرویس‌های وي پي ان را به کاربر خود ارائه می‌دهد. از جمله مزیت‌های بهترين vpn برای  PUBG Mobile 2022 رفع انسداد  سایت، برنامه‌ها و تمام ویدیوهایی که در کشور شما قابل دستیابی نیستند و به دلایل مختلف تحریم و محدود شده است امکان پذیر می‌سازد.

با استفاده از پاندا وي پي ان پرو به راحتی بین مکان‌ها و سرورهای مختلف جابجا شوید.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pandavpnfree.androidproxy&hl=fa&gl=US

6.     فیلتر شکن پابجی turbo vpn

یکی از قوی ترین Vpn برای پابجی که به صورت پولی عرضه شده است turbo vpn نام دارد که به منظور بالابردن امنیت و سرعت از چند پروتکل برای رفع تحریم و فیلترینگ استفاده می‌کند. از امکانات بهترین فیلتر شکن‎‌ها برای پابجی با نام turbo vpn می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • داشتن سیسکو و اوین وي پي ان و اس اس ال پروکسی و پروکسی تلگرام پرسرعت از 21 کشور
 • داشتن اس ال پروکسی به عنوان فیلتر شکن بر مبنای پروکسی و…

از دیگر ویژگی‌های این وي پي ان که باعث محبوبیت آن شده است شیوه‌های حفظ حریم شخص و امنیت داده‌ها در آن است.

https://play.google.com/store/apps/details?id=free.vpn.unblock.proxy.turbovpn&hl=fa&gl=DE

7. استفاده از شکن با اینترنت ماهان نت

شکن یک برنامه ایرانی است که با دور زدن تحریم های بین المللی به شما این امکان را می‌دهد که از بازی هایی که در ایران تحریم شده ایم و نیاز به استفاده از vpn است تا آن را اجرا کنیم را با شکن میتوانید بازی کنید. اما قابل ذکر است که اینترنت ماهان نت خود از قابلیت دور زدن تحریم‌های بین المللی برخوردار است. و نیاز به استفاده از هیچ نوع شکنی ندارید.

8. استفاده از الکترو Electro

برنامه الکترو درواقع یک dns است که با تغییر ip شما به بهترین شکل به سریعترین سرعت و پینگ پایین مناسب اینترنت شما متصل میشود. به طوری که به راحتی با این برنامه پینگ 20 تا 100 را تجربه خواهید کرد.

لینک دانلود از گوگل پلی: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electro

لینک دانلود از اپ استور: https://apps.apple.com/gb/app/electro-app/id1622660209

9. استفاده از برنامه radar game برای کاهش پینگ و پایداری آن

رادار بازی یا برنامه رادار بازی سرویسی است که اخیرا توسط وزارت ارتباطات و با همکاری بخش خصوصی، بنیاد ملی بازی های رایانه ای و شرکت ارتباطات زیرساخت برای کاهش پینگ بازی های آنلاین برای بازی های رایانه ای و اندروید راه اندازی شده است. برای گیمرهای ایرانی مزیت Radar Plus یا Radar Game این است که کاملا رایگان است. این برنامه در حال توسعه است و برای بازی پابجی موبایل نیز جوابگو است.

لینک دانلود از مایکت : https://myket.ir/app/com.example.radarpro

10. برنامه GearUP Game Booster: Lower Lag

یک تقویت کننده بازی که در لیست فیلتر شکن پابجی قرار میگیرد که در واقع کار می کند! با تاخیر بازی خداحافظی کنید و به پتانسیل واقعی بازی خود برسید!
GearUP Booster بهترین همراه بازی است که سرعت شبکه شما را افزایش داده و از آن محافظت می کند. با فناوری ثبت اختراع و سرورهای تخصصی خود در سراسر جهان، ما به گیمرها در سراسر جهان اتصالات بازی سریع و پایدار را ارائه می دهیم.

 • حداکثر عملکرد
  یک تقویت کننده بازی که در واقع تاخیر بازی را کاهش می دهد! ما از فناوری سرور واقعی و ثبت شده برای اجرای یک محیط شبکه بهتر برای دستگاه شما استفاده می کنیم.
 • حداقل الزامات
  فن آوری ما تضمین می کند که تقویت کننده بازی ما باعث مصرف بیشتر داده، مصرف باتری بالاتر یا گرم شدن بیش از حد نشود. ایده آل برای بازی در حال حرکت!
 • هر بازی را تقویت کنید
  می‌توانید تمام عناوین اصلی موبایل مانند Free Fire، PUBGM، Genshin و Mobile Legends و همچنین بازی‌های جدید داغ مانند Stumble Guys را تقویت کنید. و Roblox
 • آسان برای استفاده
  آیا تا به حال از شتاب دهنده بازی استفاده کرده اید؟ نگران نباش! بازی مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی boost کلیک کنید. به راحتی تنها با یک کلیک!

لینک دانلود از گوگل پلی: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gearup.booster&hl=en_US

چرا ماهان نت را انتخاب کنیم ؟

گروه و شرکت بزرگ ماهان نت آماده است تا در زمینه‌های تکنولوژی مدرن و جدید جهان ارتباطات فعالیت داشته و خدمات وابسته به آن را در اختیار هموطنان عزیز بگذارد. این گروه معتبر در مجله الکترونیکی خود شما را با جدیدترین اتفاقات و اخبار فناوری‌های روز دنیا آشنا می‌سازد. چنانچه نیاز داشتید برای سهولت بیشتر در استفاده از it از یک سرویس اینترنت نسل جدید و پر سرعت استفاد کنید، می‌توانید از خدمات بی‌نظیر این گروه و شرکت معتبر بهره‌مند شوید. یکی از بهترین سرویس های ما اینترنت TD LTE است که با بهترین سرعت و پایداری اتصال خود محبوبیت زیادی در بین کاربران اینترنتی پیدذا کرده است.

سخن آخر در نصب فیلترشکن پابجی

پآبجی لآیت یکی از معدود بازی‌های مهیج و جذاب است که برای کشور ما مصدود و فیلتر است. به همین دلیل افراد زیادی با وجود فیلتر بودن علاقه بسیاری برای بازی با آن نشان می‌دهند. به همین منظور همواره به دنبال استفاده از بهترین فیلتر شکن پابجی هستند تا بتوانند با سرعتی بالاو پینگ پابچی پایین از بازی لذت ببرند.در مطالب بالا تلاش کردیم تا شما را با بهترین فیلتر شکن برای پابچی آشنا کنیم. با دنبال کردن پیج اینستاگرام ماهان نت از جشنواره‌های جدید ماهان نت جا نمانید.

سوالات پرتکرار

 • Dns چیست؟

Dns عبارت اختصاری و مخفف Domain Name System و به عنوان بهترین فیلتر شکن پابجی موبایل در ایران شناخته می‌شود .

 • آیا می‌توان بازی پابچی را بدون فيلترشکن بازی کرد؟

خیر این بازی تنها با استفاده از فیلترشکن پابچی قابل اجرا است.