لوگو ماهان نت

با قطعی اینترنت موبایل خداحافظی کنید!

این روزها، اینترنت موبایل یا همراه دچار اختلالات زیادی شده است. با خرید اینترنت ثابت TD LTE ماهان‌نت، از دست قطعی اینترنت موبایل خلاص شوید.

بسته‌های اینترنت TD LTE پرسرعت ماهان‌نت

بسته توربو

کد تاییدیه سرویس: 522511

۴۲۲،۰۰۰ تومان / شش ماهه
  • 200 گیگ ترافیک
  • سرعت 8 تا 80 مگابیت
  • سیم‌کارت TD-LTE

بسته توربو پلاس

کد تاییدیه سرویس: 522920

773،۰۰۰ تومان / شش ماهه
  • 400 گیگ ترافیک
  • سرعت 8 تا 80 مگابیت
  • سیم‌کارت TD-LTE

بسته اکسترا

کد تاییدیه سرویس: 522920

2،018،۰۰۰ تومان / سالانه
  • 1،100 گیگ ترافیک
  • سرعت 8 تا 80 مگابیت
  • سیم‌کارت TD-LTE

چرا اینترنت ثابت بجای اینترنت موبایل؟

بدون اختلال و قطعی

اخیرا اینترنت موبایل ممکن است ساعت‌ها یا روزها مسدود شود. اما اینترنت ثابت همچنان به شبکه جهانی متصل است.

تضمین سرعت 8 تا 80 مگابیت

ماهان‌نت تنها ارائه‌دهنده اینترنت کشور است که برای اینترنت TD LTE، سرعت 8 تا 80 مگابیت تضمین شده ارائه می‌دهد.

امکان بازگشت وجه تا ۱۰ روز پس از استفاده

ماهان‌نت ضمانت و گارانتی ۱۰۰٪ بازگشت وجه ارائه می‌دهد تا با خیال راحت خرید کنید. در صورت درخواست بازگشت وجه، تنها هزینه سیم‌کارت و بسته اینترنت مصرف شده کسر می‌گردد.

اینترنت خانگی

فقط یک کلیک تا اینترنت پرسرعت و بدون قطعی!

برای تماس با کارشناسان ما روی دکمه تماس با ما کلیک کنید. کارشناسان ماهان‌نت برای راهنمایی و مشاوره درباره‌ اختلال اینترنت همراه آماده هستند.

شماره تماس سراسری: 1514

سوالات متداول

اینترنت همراه توسط اپراتورهای تلفن همراه و برای موبایل ارائه می شوند. اما در مواقعی که آنتن دهی محدود شده باشد، دسترسی به اینترنت همراه با اختلال مواجه می شود و احتمال قطعی آن نیز از سمت اپراتورها وجود دارد. اینترنت ثابت TD LTE با استفاده از مودم TD LTE و با سرعت بالا اینترنت را ارائه می دهد و احتمال قطعی اینترنت ثابت بسیار پایین می باشد.

علت قطعی اینترنت همراه می تواند ناشی از ایراد سخت افزاری و یا عدم اتصال به اپراتور باشد که اخیرا اتصال به اپراتورها با مشکل مواجه شده و موجب اختلال اینترنت همراه شده است.

در مواردی که اخیرا رخ داده و اینترنت همراه را دچار اختلال کرده است، راه حل قطعی اینترنت موبایل، جایگزین کردن اینترنت ثابت TD LTE می باشد که بدون قطعی و با سرعت تضمینی توسط ماهان نت ارائه می گردد.

اینترنت TD-LTE اینترنت نسل چهار ثابت شناخته میشود و اینترنت ۴G نسل چهارم شبکه‌های موبایلی هستند که صرفا از فرکانس‌های متفاوتی برای ارسال و دریافت دیتا استفاده می‌کنند. به اینترنت TD lte اینترنت ثابت گفته می‌شود ولی منظور چیزی مشابه اینترنت ADSL و فیبرنوری نیست بلکه همان اینترنت موبایل است ولی باید در یک نقطه ثابت و با استفاده از مودم TD LTE دریافت شود.

پاسخ کوتاه خیر است، اما اگر تجربه خوبی از آنتن‌دهی سرویس TD LTE در محل سکونت خود نداشته اید و یا احساس می‌کنید منطقه سکونت‌تان آنتن دهی مناسبی ندارد پیشنهاد ما نصب مودم و تحویل اینترنت توسط تیم کارشناسان نصب ماهان‌نت می باشد.

مراحل خرید و تحویل اینترنت td lte ماهان‌نت به صورت بسیار ساده و کاملا آنلاین می‌باشد و برای شروع کافیست فرم ثبت درخواست را پر کنید تا کارشناسان فروش ما جهت مشاوره و ارائه خدمات و هماهنگی مراجعه تیم نصب (در تهران) با شما تماس بگیرند.

مشاوره رایگان قطعی اینترنت

همین حالا برای مشاوره اینترنت با ماهان‌نت تماس بگیرید.

کارشناسان فروش ماهان‌نت، شما را در دسترسی به اینترنت بدون اختلال یاری خواهند کرد.

شماره تماس سراسری: 1514

لوگو ماهان نت

گروه شرکت‌های انتقال داده ماهان

پروانه ارتباطات ثابت 100-95-17 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

همیشه در کنار شما