ادوبی، از دستیار هوشمند جدید خود رونمایی کرده که کاربر به کمک آن می‌تواند تصاویر را نیز ویرایش کند. با ماهان نت در معرفی دستیار هوشمندی که حتی تصاویر را ویرایش می‌کند همراه باشید.

تصور کنید، Siri امکانی داشته باشد تا بتواند تصاویر را ویرایش کند. این قابلیت که ادوبی به آن رسیده و دستیار هوشمندی ساخته که می‌تواند تصاویر را برای کاربر ویرایش کند، امکان بسیار جالبی است. شرکت ادوبی روز پنج‌شنبه بیست‌و‌سوم دی‌ماه، از طرح محصول جدید خود که ویرایشگر تصویر با فرامین صوتی است، رونمایی کرد.

اپلیکیشن جدید ادوبی، یک دکمه‌ای به‌صورت میکروفون کنار خود دارد که با کلیک روی آن، با دستیار هوشمند ارتباط برقرار خواهد شد. درنتیجه می‌توانید دستورات خود را مانند کراپ کردن، میرور کردن و غیره صادر نموده و تصویر را به اشتراک گذارید یا آن را در محل مورد نظر، ذخیره کنید.

شرکت ادوبی می‌خواهد این امکان را روی کامپیوتر و سیستم‌های ابری ارائه نماید. سعی این شرکت بر توسعه دستوراتی قابل اجرا توسط این برنامه است. گفتنی است ادوبی از این پروژه انتظارات بسیاری دارد. این نمونه، فعلا امکانات اولیه و اولین قدم در راه رسیدن به هدف اصلی شرکت را نشان می‌دهد که می‌خواهد رابطی کاربری به‌منظور ویرایش تصویر بسازد. درنتیجه مردم بدون داشتن هیچ علمی می‌توانند تصاویر را برمبنای فرامین صوتی ویرایش نمایند.

اگر پیشرفتی که در انتظار این دستیار هوشمند است را درنظر بگیریم، متوجه خواهیم شد که این برنامه آینده بسیار خوبی داشته و تبدیل به یک ابزار بسیار قدرتمند در زمینه ویرایش تصاویر خواهد شد.

منبع: theverge

0/5 (0 نظر)