معرفی اینترنت TD-LTE

یکی از جدیدترین و سریع‌ترین فناوری‌های خدمات اینترنت در ایران، اینترنت TD-LTE است.

TD-LTE، آخرین نسل از نسل اینترنت ثابت است که در مقایسه با سرویس‌هایی مانند وای‌مکس (Wi-Max) سرعت بالاتری دارد. یکی از برتری‌های این فناوری، به وای‌مکس این است که فاقد محدودیت‌های مکانی است، نیاز به استفاده از خط ثابت تلفن و یا ظرفیت‌های خالی در مراکز مخابراتی ندارد. TD-LTE در فرآیند آپلود و دانلود نیز از پایداری بیشتری برخوردار است.

معرفی اینترنت TD-LTE

معرفی اینترنت TD-LTE

فناوری نسل ۴ ثابت، گزینه مناسبی برای تامین اینترنت سازمان‌ها، شرکت‌ها و همچنین منازل مسکونی است. اگر در محدوده زندگی شما، پورت خالی برای اینترنت ثابت وجود ندارد، بهترین گزینه برای شما اینترنت نسل ۴ثابت تی دی – ال تی ای با سرعت نامحدود است.

TD-LTE در حال حاضر پرسرعت‌ترین راه‌کار دسترسی به اینترنت است و براساس زمان‌بندی برای ارسال و دریافت در شبکه استفاده می‌شود. این فناوری، با استفاده از سیم‌کارت، قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت ثابت نسل چهارم را دارد. گفتنی است این سیم‌کارت‌ها، امکان برقراری تماس و پیامک را ندارند.

اگر علاقه‌مند به استفاده از این سرویس هستید، برای بهره‌گیری از خدمات TD-LTE ماهان‌نت، یک دستگاه مودم و یک سیم‌کارت دریافت خواهید کرد که با کمک آن به ‌سادگی می‌توانید سیستم خود را راه اندازی کنید.