عیدی ماهان‌نت: بسته‌های ویژه ترافیک با قیمت باورنکردنی

بسته‌های پرترافیک ماهان‌نت با شرایط ویژه و قیمت‌های استثنایی در اختیار کاربران عزیز قرار می‌گیرد.

کاربران ماهان‌نت از امروز می توانند ضمن بهره‌مندی از ترافیک‌های بالا، بسته‌های عیدانه اینترنت TD-LTE ماهان‌نت را با قیمت استثنایی و ویژه تهیه نمایند. با پیشنهادهای جذاب و باورنکردنی اینترنت TD-LTE ماهان‌نت همراه باشید…

پیشنهاد اول

این پیشنهاد با سرعت ۲ تا ۴۰ مگابیت برثانیه به مشتریان عرضه می‌شود. در این بخش مشتریان عزیز، با خرید اشتراک سه ماهه، با همان قیمت قبل، به‌جای ۲۱۰ گیگابایت، از ۳۱۵ گیگابایت حجم اینترنت بهره‌مند می‌شوند. از این رو، اشتراک سه‌ماهه با سرعت ۲ تا ۴۰ مگابیت برثانیه، حجم ۳۱۵ گیگابایت و قیمت ۳۴۸هزار تومان در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد دوم

پیشنهاد دوم ماهان‌نت نیز با سرعت ۲ تا ۴۰ مگابیت برثانیه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. طی این پیشنهاد مشتریان عزیز، باتهیه اشتراک سه ماه، و با قیمت قبلی، به جای ۷۰ گیگابایت ترافیک، از ۱۰۵ گیگابایت اینترنت TD-LTE ماهان‌نت بهره‌مند خواهند شد. به این ترتیب، اشتراک سه ماهه، با سرعت ۲ تا ۴۰ مگابیت برثانیه، حجم ۳۱۵ گیگابایت، با قیمت ۱۷۹هزار تومان، به مشتریان عزیز عرضه خواهد شد.

پیشنهاد سوم

پیشنهاد سوم ماهان‌نت برای سرعت‌های ۲ تا ۲۰ مگابیت برثانیه است. این پیشنهاد نیز برای اشتراک‌های سه ماهه و مشتریانی است که مصرف ترافیک و سرعت بالایی ندارند؛ طی این عیدانه، به‌جای ۶۵ گیگابایت اینترنت TD-LTE، ۱۰۰ گیگابایت عرضه می‌شود. درنتیجه مشتریان از اشتراک سه ماهه، با سرعت ۲ تا ۲۰ مگابیت برثانیه، حجم ۱۰۰ گیگابایت و قیمت ۱۴۵هزار تومان بهره‌مند خواهند شد.

چند نکته

پیش از تهیه بسته‌های فوق، از پوشش‌دهی اینترنت TD-LTE ماهان‌نت در محدوده خود اطمینان حاصل فرمایید.

به قیمت‌های ذکر مالیات بر ارزش افزوده اضافه خواهد شد.

لینک ثبت‌نام آنلاین در سایت ماهان‌نت، در انتهای همین مطلب قرار داده شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر دراین زمینه می‌توانید با شماره سراسری ۱۵۱۴ تماس حاصل فرمایید.