سفارش آنلاین خدمات +ADSL2 و TD-LTE

سفارش آنلاین خدمات +ADSL2 و TD-LTE

ثبت‌نام آنلاین ADSL2+

همین حالا در عرض چند دقیقه سرویس مورد نیازتان را به‌صورت آنلاین خریداری کنید

برای خرید آنلاین سرویس مورد نظر خود، ابتدا باید وارد سایت ماهان‌نت (به آدرس www.mahannet.ir) شوید و روی دکمه «ثبت‌نام جدید» کلیک کنید. با انتخاب شهر و سرویس مورد‌نظرتون، اطلاعات‌ خود را تکمیل کنید تا به شما نام‌کاربری و رمزعبور اختصاصی داده شود.

حالا به‌راحتی می‌توانید با توجه به نیاز خود یا مجموعه خود از اینترنت، پکیج موردنظرتان را براساس سرعت و حجم دلخواه انتخاب نمایید.

سپس از طریق درگاه‌های امن، سفارش خود را پرداخت خواهید کرد و کارشناسان ماهان نت با شما برای تعیین روز نصب تماس خواهند گرفت.

هیچ وقت فکر می‌کردید تنها 3 دقیقه زمان لازم دارید تا سرویس اینترنت پرسرعت +ADSL2 را سفارش بدهید؟

در انتها با فعال شدن حساب کاربری شما، می توانید از طریق سایت my.mahannet.ir، به‌راحتی میزان مصرف اینترنت، ترافیک باقیمانده، وضعیت مالی، زمان های اتصال به اینترنت، بسته های ترافیک جدید و بسیاری از اطلاعات مفید دیگر را بررسی نمایید.

ثبت‌نام آنلاین TD-LTE

با ما تنها در 3 دقیقه به اینترنت نسل چهارم ثابت دسترسی پیدا کنید.

قبل از هر کاری اول باید وارد سایت ماهان‌نت (به آدرس mahannet.ir) شوید. سپس به صفحه مناطق تحت پوشش TD-LTE ماهان‌نت مراجعه نمایید.

اگر منطقه مورد نظر شما، تحت پوشش خدمات TD-LTE ماهان نت قرار داشت، حالا باهم ادامه ثبت‌نام را انجام دهیم.

ابتدای سایت، روی کلید «ثبت‌نام جدید» کلیک کنید و بعد از تکمیل اطلاعات‌تان، یک نام‌کاربری و رمزعبور دریافت کنید که مخصوص شماست و آن‌ را باید نگه‌دارید.

حالا با اطلاعاتی که دارید، وارد پنل خود شوید و در قسمت «خرید آنلاین»، باتوجه به نیازتان از اینترنت، سرعت و میزان ترافیک دلخواه‌تان را انتخاب کنید.

با انتخاب سرویس‌، شما به درگاه امن پرداخت آنلاین متصل خواهید شد و بعد از چند دقیقه، همکاران ما با شما برای نصب سرویس موردنظر تماس خواهند گرفت.

وقتی به‌همین سادگی می‌توانید به سرویس موردنظرتان دسترسی داشته باشید، هیچ نیازی به تماس تلفنی نخواهید داشت.

در هر ساعتی از روز سفارش خود را را ثبت کنید و بعد از چند ساعت، به اینترنت TD-LTE ماهان‌نت دسترسی داشته باشید.

امتیاز دهید!