جشنواره زمستانه ماهان نت به اتمام رسیده است

جشنواره زمستانه 2021 گیگ اینترنت پرسرعت ماهان ‌نت :  درباره جشنواره زمستانه ماهان نت اطلاع دارید؟

در این روزهای کرونایی که مصرف اینترنت کاربران بیشتر شده، ماهان نت به منظور کاهش هزینه های مصرف اینترنت برای سرویس های اینترنت پرسرعت TD-LTE و ADSL با ترافیک حجمی بالا ، قیمت استثنایی و بهترین سرعت، پیشنهاداتی ویژه ای ارائه نموده است.

جشنواره زمستانه اینترنت پرسرعت ماهان‌نت

سرویس های اینترنت ماهان نت

به گزارش روابط عمومی ماهان نت، باتوجه به افزایش مصرف اینترنت کاربران در کشور، سرویس های اینترنت TD-LTE و ADSL در جشنواره زمستانه ماهان نت تا پایان بهمن ماه 99 با تخفیف ویژه ای ارائه می شوند. ماهان نت در جشنواره زمستانی سرویس های تخفیفی متنوع و جذابی برای متقاضیان جدید و مشترکین فعلی خود در نظر گرفته است که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم:

جشنواره زمستانه TD-LTE

ماهان نت برای سرویس اینترنت نسل چهار ثابت TD-LTE ، پیشنهاد ویژه ای دارد: طی این جشنواره 2021 گیگ اینترنت پرسرعت TD-LTE با سرعت: 40 مگابیت برثانیه، مدت اشتراک: 3 ماهه و قیمت استثنائی: 2،021،000 تومان عرضه می شود.

سرعت حجم مدت اشتراک قیمت
تا 40 مگ 2021 گیگ 3 ماه 2021000 تومان

جشنواره زمستانه ADSL

پیشنهاد زمستانه ماهان نت، به متقاضیان جدید، 2021 گیگ اینترنت پرسرعت ADSL با سرعت: 16 مگابیت برثانیه، مدت اشتراک: 3 ماهه است که به قیمت استثنائی: 221هزار تومان عرضه می شود.

سرعت حجم مدت اشتراک قیمت
16 مگ 2021 گیگ 3 ماه 221000 تومان

روش شرکت در جشنواره زمستانه ماهان نت

جهت شرکت در جشنواره زمستانه 2021 گیگ اینترنت پرسرعت ماهان ‌نت ، روی دکمه شرکت در جشنواره کلیک کنید. آنجا می توانید با انتخاب گزینه خرید آنلاین یا ثبت نام آفلاین، نسبت به دریافت سرویس مورد نظر خود اقدام کنید. برای مشاهده سایر سرویس های جشنواره، گزینه خرید آنلاین را مشاهده بفرمایید تا در صفحه فروشگاه ماهان نت تمام سرویس های جشنواره را ملاحظه کنید.

در صورتی که با مشکل یا سوالی مواجه شدید، لطفاً با شماره تلفن 1514 داخلی 1 تماس بفرمایید. مشاورین ماهان نت به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.