ماهان نت با یک پیشنهاد جذاب، دسترسی به هزاران گیگ اینترنت پرسرعت و باکیفیت را در زیباترین روزهای بهار و ایام ماه مبارک رمضان نوید می دهد.

جشنواره رمضان ماهان نت: 4800 گیگ اینترنت پرسرعت

در دوران شیوع فراگیر کرونا ویروس، سرانه مصرف اینترنت افزایش چشمگیری داشته است و معمولاً افراد این دغدغه را دارند که از خدمات اینترنت با سرعت و کیفیت بالا اما هزینه پایین استفاده کنند. ماهان نت که چندین سال هست در عرضه خدمات اینترنت پرسرعت فعالیت دارد باتوجه به استقبال مشتریان از جشنواره های پیشین، با انتشار اطلاعیه ای به مناسبت ماه رمضان 1400 با جشنواره شگفت انگیز دیگری آمد: اما این بار با 4800 گیگابایت اینترنت پرسرعت ADSL!

ماهان نت در شرایط فعلی افزایش دورکاری و فعالیت آنلاین کاربران، وظیفه خود می داند تا با ارائه بسته های مقرون به صرفه، در شرایط اقتصادی فعلی، به کاربران پرمصرف و کسب و کارها، کمک کوچکی کرده باشد. در این راستا در جشنواره رمضان، 4800 گیگابایت اینترنت پرسرعت ADSL با سرعت 16 مگ برثانیه را به قیمت فقط و فقط 480 هزار تومان ارائه می کند تا کاربران بدون نگرانی از اتمام حجم یا قیمت بالا به فعالیت های خود بپردازند و از سرعت و کیفیت اینترنت خود لذت ببرند و به تماشای آنلاین فیلم و سریال، بازی‌های آنلاین و غیره بپردازند. شایان ذکر است این جشنواره فقط در طول مدت ماه مبارک رمضان تاریخ 24 اردیبهشت ماه 1400 ارائه می گردد.

مزیت های سرویس اینترنت ماهان نت

ماهان نت از ارائه دهندگان خدمت اینترنت پرسرعت در کشور بیشترین سطح پوشش شبکه های lte و Adsl است در سراسر ایران را دارد و تقریبا هیچ محدوده ای وجود ندارد که ماهان نت امکان سرویس دهی نداشته باشد. همچنین یکی دیگر از مهمترین مزایای اینترنت ماهان نت، پشتیبانی آن است؛ تیم فنی ماهان نت در تمام ساعات هفته به صورت شبانه روزی از سحر تا افطار، از افطار تا سحر آمادگی پاسخگویی به مشتریان و رسیدگی به سوالات آن ها را دارند. از دیگر مزایای سرویس این شرکت، امکان سرویس دهی تا سرعت 80 مگابیت برثانیه است. گفتنی است در ایام ماه مبارک رمضان بسته های متنوعی برای سرویس های TD-LTE و  اینترنت گیم نیز در نظر گرفته شده است.

خرید سرویس اینترنت در جشنواره رمضان

شما می توانید برای خرید 4800 گیگ اینترنت پرسرعت، به فروشگاه سایت ماهان نت به آدرس mahannet.ir/shop مراجعه کنید و پس از بررسی سایر سرویس های اینترنتی، در هر مکان و هر زمانی، به صورت آنلاین اقدام به دریافت سرویس مورد نظرتان کنید. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 1514 (بدون نیاز به شماره گیری کد شهر) تماس بگیرید تا مشاورین ماهان نت شما را در پاسخگویی به سوالاتتان، همراهی کنند.