تعرفه اینترنت غیرحجمی ADSL+2 ماهان‌نت، اعلام شد

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت‌های انتقال داده ماهان، تعرفه اینترنت غیرحجمی ماهان‌نت، از تاریخ ۱۱ آذر ماه تغییر کرده است و هم اکنون در سامانه امور مشترکین ماهان‌نت در دسترس تمام کاربران قرار دارد.

براساس مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات، تعرفه‌های اینترنت از حالت حجمی، به غیرحجمی تغییر کرده است. تعرفه جدید سرویس اینترنت نامحدود ماهان‌نت به شرح زیر است:

تعرفه اینترنت غیرحجمی ADSL ماهان نت

تعرفه اینترنت غیرحجمی ADSL ماهان نت

متقاضیان و مشترکان گرامی ماهان‌نت، باید درنظر داشته باشند که این سرویس‌ها باتوجه به امکانات موجود در مراکز مخابراتی قابل عرضه هستند. درنتیجه خواهشمندیم پیش از انتخاب بسته مورد نظر، برای اطمینان از در دسترس بودن این سرویس‌ها مانند اینترنت adsl در مرکز مخابراتی شما، با کارشناسان فروش ماهان‌نت به شماره ۱۵۱۴ تماس حاصل فرمایید.

ماهان‌نت به متقاضیانی که از سرویس‌های حجمی استقبال بیشتری می‌کردند و به دنبال سرعت و کیفیت بالاتر اینترنت هستند، اینترنت TD-LTE را پیشنهاد می‌کند. سرویس اینترنت TD-LTE ماهان‌نت، با سرعت ۴۰ مگابیت برثانیه، بیشترین سرعت اینترنت در ایران را دارد.

 

– کاربران ماهان‌نت می‌توانند نیمی‌ از ترافیک اعلام شده را برای ترافیک بین‌الملل استفاده کنند. در هر صورت امکان استفاده ترکیبی از ترافیک بین‌الملل و داخلی نیز وجود دارد.

– آستانه‌ی مصرف منصفانه، حداکثر میزانی است که کاربر در یک ماه مجاز به دریافت و ارسال ترافیک است.

– پس از رسیدن به آستانه مصرف منصفانه، سرعت سرویس‌ها به سرعت تصویب شده در مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات، تغییر خواهد کرد. اما مشترکان می‌توانند با خرید بسته ترافیک اضافه، به سرعت اصلی سرویس خود بازگردند.

– به مبالغ ذکر شده، مالیات بر ارزش افزوده نیز اضافه خواهد شد.