به سرعت اینترنت پرسرعت داشته باشید

شما همین حالا و در عرض چند دقیقه می‌توانید به پرسرعت‌ترین اینترنت ایران و به‌ساده‌ترین حالت ممکن دسترسی داشته باشید. تنها باید در ابتدا به چند سوال پاسخ دهید:

آیا خطوط شما فیبر نوری و PCM است یا خط تلفن‌تان مسی است؟

آیا می‌خواهید با جابه‌جایی مکان نیز به اینترنت دسترسی داشته باشید؟

آیا سرعت و پایداری اینترنت برای شما مهم‌تر است یا حجم ترافیک؟

اگر خطوط شما فیبر یا PCM نیست و مدام در حال جابه‌جایی منزل یا محل‌کارتان نیستید، می‌توانید از اینترنت پرسرعت +ADSL2 استفاده نمایید.

برای خرید آنلاین اینترنت پرسرعت +ADSL2، ابتدا وارد سایت ماهان‌نت به آدرس mahannet.ir می‌شوید، که احتمالاً همین حالا هم در آن قرار دارید. سپس روی کلید «ثبت‌نام جدید» در ابتدای همین صفحه کلیک کنید. در پنجره باز شده، با انتخاب سرویس +ADSL2 و ثبت اطلاعات خود، مطابق با تصویر زیر یک نام کاربری و رمز عبور دریافت خواهید کرد.

به سرعت اینترنت پرسرعت نامحدود داشته باشید

نام کاربری و رمزعبور خود را حتماً جایی بنویسید یا نگه‌دارید. این‌جا روی گزینه ورود کلیک کنید تا به صفحه کاربری خود متصل شوید. در صفحه باز شده ابتدا سرعت مورد نظر خود را انتخاب کنید، تا تنوعی از ترافیک‌ها به شما نمایش داده شود.

به سرعت اینترنت پرسرعت نامحدود داشته باشید

به سرعت اینترنت پرسرعت نامحدود داشته باشید

سپس به آسانی با اتصال به درگاه‌های امن خرید آنلاین، می‌توانید پرداخت خود را انجام دهید.

به  محض ثبت درخواست، همکاران ما خط تلفن شما را بررسی می‌کنند و بعد از تخصیص پورت و رانژه هماهنگی‌های لازم برای ثبت سرویس‌تان را انجام خواهند داد.

شما می‌توانید در کنار سرویس خود تجهیزات لازم مانند مودم، آنتی ویروس و بسته‌های نرم افزاری را نیز تهیه نمایید و از پرسرعت ترین و بهترین اینترنت در سطح تهران و تمام شهرهای ایران بهره مند شوید.

 

چند نکته:

برای اطلاع از قیمت های سرویس های اینترنت پرسرعت +ADSL2، به صفحه طرح ها و تعرفه ها مراجعه نمایید.

ماهان نت درخصوص راه حل خطوط فیبر نوری یا افرادی که سرعت و کیفیت را در اولویت قرار می دهند،  شما را در مطلب بعد راهنمایی خواهد کرد.

اما اگر سوالی درباره سرویس‌ها، نحوه خرید و غیره داشتید، تنها کافیست با شماره تلفن‌های ۰۲۱۸۷۲۷۷ یا شماره سراسری ۱۵۱۴ تماس بگیرید تا همکاران ما در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی شما عزیزان باشند.