قرارداد به اتمام رسیده است

ترافیک رایگان برای استفاده از محتوای وبسایت‌های فیلم‌نت، پلان و تی‌وی نت.

با ماهان نت نامحدود و رایگان فیلم ببینید

با ماهان نت نامحدود و رایگان فیلم ببینید

ماهان‌نت پیرو ارائه خدمات گسترده و بهره‌مند‌سازی مشترکان از جدیدترین خدمات خود، با شرکت‌های عرضه کننده سرویس VOD همکاری نموده است، و  این امکان را برای کاربران میسر کرده تا بتوانند در هر لحظه از تماشای آنلاین فیلم، سریال و غیره بهره‌مند شوند.

سرویس‌ VOD مخفف کلمه انگلیسی Video On Demand و به معنای «ویدئو به درخواست» است. این سرویس امکان استفاده از محتوای صوتی و تصویری را در هر زمانی به کاربران می‌دهد. درنتیجه شما مجبور نیستید تنها در زمان پخش سراسری آن برنامه، یا زمان تکرار پخش آن برنامه را تماشا کنید یا گوش دهید.

به گزارش روابط عمومی ماهان‌نت و پیرو توافقات صورت ‌گرفته، از تاریخ 09/09/96 تا تاریخ 96/12/09 مشترکین سرویس‌های اینترنت پرسرعت ADSL+2، TD-LTE و سایر سرویس‌های ماهان‌نت در سراسر کشور می‌توانند بدون مصرف ترافیک و به صورت رایگان، همیشه از محتوای تصویری سایت‌های فیلم‌نت، پلان و تی‌وی نت لذت ببرند.

کاربران ماهان‌نت می‌توانند به 2 طریق از محتوای ذکر شده استفاده کنند:

به وبسایت‌های فیلم‌نت، پلان و تی‌وی نت مراجعه کنند و یا با دانلود اپلیکیشن این سرویس‌ها، از تماشای فیلم، سریال و غیره، به‌صورت رایگان و بدون مصرف ترافیک، لذت ببرند.

نکته: مشترکین ماهان‌نت، برای استفاده از ترافیک رایگان، نباید از هیچ فیلترشکنی استفاده کنند.

درصورت داشتن هر گونه سوالی می توانید با شماره 1514 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما اطلاعات خود را دراختیار شما قرار دهند.