اینترنت با سرعت تا ۴۰ مگابیت در اسلامشهر

اینترنت Tdlte ماهان‌نت با سرعت تا ۴۰ مگابیت برثانیه، به اسلامشهر، سبزدشت و نسیم‌شهر نیز رسید…

ماهان‌نت افتخار دارد به عزیزان ساکن اسلامشهر اطلاع دهد که اینترنت نسل چهار ثابت این شرکت، با سرعت ۲ تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه به اسلامشهر نیز رسیده است. و از این پس متقاضیان ساکن اسلامشهر می‌توانند از طریق روش‌های زیر به سرویس اینترنت پرسرعت tdlte ماهان‌نت دست پیدا کنند.

اینترنت با سرعت تا ۴۰ مگابیت در اسلامشهراینترنت با سرعت تا ۴۰ مگابیت در اسلامشهر

اینترنت با سرعت تا ۴۰ مگابیت در اسلامشهر

تماس با ۱۵۱۴

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای شما تماس با واحد فروش ماهان‌نت است. کارشناسان ماهان‌نت به شما بسته‌های متفاوت را برحسب سرعت و ترافیک به شما معرفی می‌کنند تا بسته مورد نظر را انتخاب نمایید. سپس اطلاعات شما را ثبت می کنند و در عرض ۲۴ ساعت نسبت به نصب سرویس تان اقدام می‌شود.

ماهان نتِ من

شما با ورود به وبسایت my.mahannet.ir می توانید اطلاعات خود را ثبت نمایید تا وارد پنل کاربریتان بشوید. از آن‌جا تمام سرویس‌های ماهان‌نت را ملاحظه خواهید نمود و هر با توجه به نوع مصرفی که دارید، ابتدا یکی از سرعت‌های تا ۲۰ یا تا ۴۰ مگابیت را انتخاب می‌نمایید. سپس با توجه به مصرف ترافیک ماهیانه که دارید، یکی از بسته‌های ترافیکی را انتخاب نموده و از همان‌جا بسته مورد نظر را تهیه بفرمایید. بعد از اتمام مراحل پرداخت، در کم‌تر از یک روز کاری، سرویس شما نصب خواهد شد.

فرم ثبت‌نام

با تکمیل فرم ثبت‌نام اینترنت tdlte ماهان‌نت کارشناسان واحد فروش با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم را در خصوص تمام سرویس‌ها در اختیارتان خواهند گذاشت. درنتیجه بعد از دریافت اطلاعات درخصوص بسته‌های مختلف، می‌توانید نسبت به تهیه هرکدام، اقدام فرمایید. کارشناسان واحد فروش نیز شما را راهنمایی خواهند نمود.

نکته

پیش از ثبت نام، از اینجا از پوشش دهی اینترنتtdlte  ماهان نت در منطقه خود اطمینان حاصل فرمایید.

برای اطلاع از تعرفه سرویس‌ها، به صفحه طرح‌ها و تعرفه‌های tdlte ماهان‌نت مراجعه نمایید و یا اینجا را کلیک کنید.