برنامه محو کردن قسمتی از تصویر که با نام Blur Image Background معرفی می‌شود، به سرعت قسمت‌هایی از تصویر را به‌صورت تار می‌کند. همچنین می‌توانید با استفاده از این برنامه ویرایشگر تصویر، قسمت‌های موردنظرتان را شفاف‌تر کنید. می‌توانید تصویرهای داخل گالری موبایل‌تان یا تصویرهایی که همین الان می‌گیرید را با استفاده از این اپلیکیشن، تار کنید.

اگر پس زمینه تصاویر خود را دوست ندارید، یا این‌که دوست ندارید قسمتی از آن دیده شود، و یا حتی اگر دوست دارید بعضی از قسمت‌های تصویر بیشتر نمایان شود، با استفاده از این برنامه  می‌توانید به تصویر دلخواه خود دست پیدا کنید.

برای این‌که با دقت بیشتری عکس‌تان را تار کنید، می‌توانید از اندازه‌های متفاوتی از قلم مو نیز استفاده کنید. کاربران می‌توانند تصویر تار شده را در شبکه‌های اجتماعی مثل فیس بوک همان لحظه به اشتراک بگذارند.

از دیگر ویژگی‌های جالب این برنامه این است که می‌توانید عکس‌های سلفی بگیرید و بک‌گراندتان را به میزان دلخواه‌تان تار کنید.

ویژگی‌های اپلیکیشن محو کردن زمینه عکس یا Blur Image Background

  • امکان استفاده از تصاویر داخل گالری

عکس مورد نظر خود را از گالری تصایر انتخاب کنید و به آن افکت تار کننده بدهید. همچنین می توانید تصویر را در لحظه ثبت کنید و افکت مورد نظر را روی آن اعمال کنید.

  • زوم کردن

با استفاده از امکان زوم کردن روی تصویر، می‌توانید با دقت بیشتری قسمت‌های موردنظرتان را تار کنید.

  • تنظیم میزان تار کردن عکس

شما باتوجه به عکس مورد نظرتان باید میزان تاز کردن عکس را در نظر بگیرید. شاید برخی از قسمت ها را دوست داشته باشید بیشتر تار کنید، برخی قسمت‌ها را کم‌تر.

  • تنظیم اندازه قلم

برای این‌که با دقت بالاتری بتوانید به تصویر افکت بدهید، می‌توانید سایز براش را تغییر بدهید.

  • ویژگی undo کردن

ممکن است گاهی تغییراتی روی عکس خود ایجاد کنید که از آن راضی نباشید. این اپلیکیشن به شما امکان برگشت به حالت قبلی را در تصویر می‌دهد.

  • UI جذاب

نحوه کار با این اپلیکیشن به قدری کاربرپسند هست که خودتان بی هیچ آموزشی می‌توانید با آن کار کنید.

این اپلیکیشن برای موبایل های اندرویدی است که آن را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید:

دانلود اپلیکیشن

با ماهان‌نت در معرفی اپلیکیشن‌های کاربردی همراه باشید.