اصفهان به شهرهای تحت پوشش خدمات ماهان‌نت درآمد

بیش از ۳۰ نماینده رسمی تاکنون خدمات ماهان‌نت را به متقاضیان سراسر کشور عرضه می‌نمایند و از خدمات اینترنت پرسرعت ADSL+2 و اینترنت TD-LTE ماهان‌نت پشتیبانی می‌کنند.

اصفهان به شهرهای تحت پوشش خدمات ماهان‌نت درآمد

اصفهان به شهرهای تحت پوشش خدمات ماهان‌نت درآمد

ماهان‌نت با حضور مستمر و فعالانه در شهرها و استان‌های سراسر کشور، نصب بهترین تجهیزات، عرضه باکیفیت‌ترین سرویس‌ها و ارائه خدمات پشتیبانی فنی و فروش سعی دارد تا انواع نیازهای مشتریان سراسر کشور را مرتفع کند.

گروه شرکت‌های انتقال داده ماهان به اطلاع همراهان عزیز خود می‌رساند شهر اصفهان تحت پوشش خدمات اینترنت پرسرعت ماهان‌نت درآمد. متقاضیان گرامی شهر اصفهان از این پس می‌توانند از سرویس‌های اینترنت پرسرعت ADSL+2 بهره‌مند شوند.

مشترکان و متقاضیان اینترنت اصفهان برای سفارش اینترنت پرسرعت ابتدا باید وارد وبسایت ماهان‌نت شوند، روی دکمه ثبت‌نام جدید کلیک کنند و با تکمیل اطلاعات لازم، نسبت به سرویس مورد نظر خود اقدام نمایند. همچنین می‌توانند با تماس با شماره تلفن ۰۳۱-۳۲۴۰۲۹۱۸، مراحل ثبت‌نام خود را با همکاری کارشناسان فروش تکمیل نمایند.

کاربران گرامی شهر اصفهان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره طرح‌های تشویقی ماهان‌نت و بسته‌های اینترنت پرسرعت ADSL+2 می توانند به سایت ماهان‌نت مراجعه کنند. برای اطلاع از سایر نمایندگی‌ها وعاملیت‌های فروش به صفحه نمایندگان مراجعه فرمایید.