آموزش رفع خطای اینترنت در ویندوز ۱۰

چطور خطای «Check your Wi-Fi Connection» را در ویندوز ۱۰ رفع کنیم؟

برنامه تصویر در ویندوز ۱۰ این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا تصاویر را از یک فولدر یا با استفاده از USB به سیستم خود ارسال کنید. مایکروسافت تازگی امکان جدیدی به این قابلیت اضافه کرده که به شما امکان انتقال تصاویر از طریق Wi-Fi را می‌دهد. این قابلیت با برنامه‌های اندروید و iOS نیز سازگاری دارد. اما گاهی ممکن است با ایرادی روبرو شوید که باید اتصال اینترنت خود را بررسی نمایید.

بررسی اتصال اینترنت

معمولاً خطای بررسی اتصال اینترت، ارتباط مستقیمی با مشکل وای فای ندارد. معمولاً این خطا زمانی نمایش داده می‌شود که تلفن و کامپیوتر هر دو به یک اینترنت این خطا هیچ راه‌کاری به جز بررسی وای فای اینترنت، با شما نشان نمی‌دهد. ماهان‌نت چند روش به شما معرفی می‌کند تا از طریق آن بتوانید مشکل اتصال اینترنت را رفع کنید.

خروج از برنامه

اگر مشکلی در ارسال برای مثال ۱۰ تصویر با استفاده از Wi-Fi دارید، بهتر است این کار را با تعداد تصویر کم‌تری انجام دهید. برنامه ارسال و انتقال تصویر، محدودیتی در انتخاب تعداد تصاویر ندارد اما وقتی این پیام ظاهر می‌شود باید تعداد تصاویر را کاهش دهید. ابتدا فقط یک یا دو تصویر را انتخاب کنید. وقتی با موفقیت ارسال شدند، می توانید تصاویر بیشتری را ارسال نمایید.

ارسال اولین یا آخرین تصویر

اگر در حال ارسال ده تصویر هستید و ارسال آن‌ها ناموفق است، سعی کنید اولین و آخرین تصویر انتخاب شده را ارسال کنید. این‌کار به موفقیت شما در ارسال کمک می‌کند. اگر تمام کارهایی که انجام دادید بی‌نتیجه بودند می‌توانید این برنامه را مجدد نصب کنید.

 

درخصوص مشکل اتصال به اینترنت در ویندوز ۱۰ این مقاله را بخوانید.

 

منبع: addictivetips