[bread_crumb]

خدمات ارزش افزوده

حضور ماهان نت در برنامه های حمایتی

ماهان نت، با همکاری سازمان ها اقدام به ارائه سرویس اینترنت پرسرعت ای دی اس ال ویژه ثبت نام اولیه به صورت مستقیم، برای شما بزرگواران کرده است.

از این پس می توانید با استفاده از این بن کارت های تخفیفی ماهان نت از یک سرویس اینترنت پرسرعت +ADSL2 ماهان نت بهره مند شوید. مشخصات این سرویس ۱۰ ماهه با سرعت ۱۰ مگابایت و حجم ترافیکی ۱۰ گیگابایت است و برای بعضی از دوستان این سرویس ۶ ماهه با سرعت ۱۰ مگابایت و حجم ترافیکی ۶ گیگابایت است. روش فعال سازی اینگونه می باشد که کد ثبت نام سرویس مندرج در کارت ثبت نام را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۷۲۷۷ ارسال نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت اقدام به تکمیل ثبت نام نموده و سپس سرویس اینترنتی بر روی خط تلفن شما فعال گردد.

مزایای سرویس اینترنت پرسرعت ماهان نت :

۱- یک سوم هزینه های اینترنت کاربر برای آپلود صرف می شود، اما در سرویس های ارائه شده ماهان نت آپلود شما کاملا رایگان است.

۲- تخصیص بالاترین سرعت، با توجه به سرعت موجود در تمامی سرویس های اینترنت است.

۳- دارای پشتیبانی فنی و تخصصی

۴- برقرای سریع سرویس اینترنتی ماهان نت

۵- امکان استفاده از سایر خدمات ارزش افزوده، برای مشترکین ماهان نت

دارندگان بن کارتهای ماهان نت توجه فرمایند :

۱- اعتبار این کارت مجازی است و فقط برای بهره گیری از خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 ماهان نت در ثبت نام اولیه و فروش مستقیم قابل استفاده می باشد.

۲- تهیه کنندگان این کارتهای تخفیف تنها برای یک شماره تلفن امکان استفاده از یک پین کد تخفیف را دارند.

۳- با توجه به اینکه برخی محدودیت ها در پوشش مراکز مخابراتی برای تعدادی از خریداران محترم وجود دارد و امکان بهره گیری از بن کارت ها میسر نیست دارنده قبل از ثبت آن در سامانه امور مشترکین ماهان نت می توانند آن را به فرد دیگری منتقل نمایند.

۴-این کارت قابل استفاده در کلیه مناطق تحت پوشش ماهان نت می باشد.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن: ۸۷۲۷۷ تماس حاصل نمایید.
X