[bread_crumb]

حوزه فعالیت

ماهان‌نت، فعالیت خود را به‌طور منسجم از سال ۱۳۸۴ آغاز کرده است. هسته مرکزی شرکت، از تعدادی از متخصصان زبده IT با بیش از یک دهه تجربه حرفه‌ای و نیز مدیران باسابقه تشکیل شد؛ و در کوتاه‌زمانی توانست دستاوردهای در خور توجهی را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کسب کند.

تمرکز بر ارائه خدمات متمایز با بالاترین استانداردها و بهره‎گیری از تلاش نیروهای بادانش و توانمند، علاوه بر رضایت مشتریان و ایجاد رقابت در بازار، جایگاه حرفه‎ای ارزشمندی نیز برای این مجموعه به همراه داشته است.

سرمايه‌گذاري مناسب برای استفاده از فناوری‎های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نوین روز به‌منظور ارائه مطلوب‌ترین خدمات، سیاست اصلی ماهان‌نت طی این سال‌ها بوده است.

مرکز پاسخگویی به مشتریان ماهان نت به عنوان پیشرفته‌ترین مرکز پشتیبانی در طی شبانه روز پاسخگوی قریب به هزار مشترک اینترنت بوده و سعی بر آن دارد تا در سریع‌ترین و دقیق‌ترین حالت ممکن، مشکلات مشترکان عزیز را مرتفع سازد.

نام ماهان‌نت امروز با بیش از ۴۰۰۰۰ مشترک، به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ انتقال داده ماهان، فعالیت خود را به‌عنوان یکی از پرسابقه‌ترین و موفق‌ترین عرضه‌کنندگان خدمات اینترنت پر سرعت (+ADSL2) در کشور تثبیت شده است. دریافت پروانه سراسری ServCo از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مهر تأییدی بر این مدعاست.

ماهان‌نت در سال‌های اخیر عمده توجه و تمرکز خود را بر استانداردسازی فرآیندهای مدیریتی معطوف کرده و خط مشی کیفی مجموعه را با توجه به تغییرات در الزامات حرفه‎ای، انتظارات مخاطبان، مقتضیات صنعت IT کشور و روند شتابان ظهور فناوری‎های جدید، به‌طور مرتب بازبینی و اصلاح می‌کند.

یکی از مهم‎ترین مأموریت‎هایی که ماهان‌نت همیشه خود را ملزم به انجام آن می‌داند، ایجاد بازار کار مناسب برای جوانان و کارشناسان بومی در عرصه فناوری اطلاعات است. در حال حاضر بیش از ۳۰۰ نفر پرسنل کارآزموده در واحدهای مختلف شرکت مشغول خدمت‌رسانی به هم‌وطنان گرامی هستند.

شایان ذکر است، اين موفقيت‌ها مرهون تلاش مجدانه كارشناسان مجموعه در جهت شناخت نيازهاي بازار IT، شناخت امكانات مخابراتي کشور و همچنين تحقيق و پژوهش در زمينه پيشرفته‌ترين راهکارهای عرضه خدمات برای دسترسی به اینترنت، خدمات مراکز تماس تحت شبکه (VoIP) و … است.